Alexander II

et

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Alexander II

Jakość:

Aleksander II - król Szkocji. Artykuł „Alexander II“ w estońskiej Wikipedii posiada 21.8 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 2 referencji oraz 1 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (estońskiej).

Od czasu utworzenia artykułu "Alexander II" jego treść była napisana przez 6 zarejestrowanych użytkowników estońskiej Wikipedii oraz edytowana przez 817 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 7 razy w estońskiej Wikipedii oraz cytowany 3905 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Estoński): Nr 1921 w sierpniu 2021 roku
  • Globalny: Nr 827 w sierpniu 2001 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Estoński): Nr 14353 w sierpniu 2021 roku
  • Globalny: Nr 83967 we wrześniu 2022 roku

Dla danego artykułu znaleziono 42 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
Alexander II of Scotland
100
2Niemiecki (de)
Alexander II. (Schottland)
74.6029
3Norweski (no)
Aleksander II av Skottland
62.7621
4Włoski (it)
Alessandro II di Scozia
34.998
5Grecki (el)
Αλέξανδρος Β΄ της Σκωτίας
34.8567
6Ormiański (hy)
Ալեքսանդր II (Շոտլանդիայի թագավոր)
33.0882
7Francuski (fr)
Alexandre II (roi d'Écosse)
31.626
8Szwedzki (sv)
Alexander II av Skottland
30.902
9Węgierski (hu)
II. Sándor skót király
30.3603
10Serbsko-chorwacki (sh)
Alexander II od Škotske
28.8189
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Alexander II" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Alexander II of Scotland
1 340 640
2Rosyjski (ru)
Александр II (король Шотландии)
101 496
3Niemiecki (de)
Alexander II. (Schottland)
84 335
4Francuski (fr)
Alexandre II (roi d'Écosse)
80 225
5Hiszpański (es)
Alejandro II de Escocia
53 663
6Polski (pl)
Aleksander II (król Szkocji)
50 604
7Japoński (ja)
アレグザンダー2世 (スコットランド王)
35 564
8Włoski (it)
Alessandro II di Scozia
35 176
9Portugalski (pt)
Alexandre II da Escócia
27 053
10Chiński (zh)
亚历山大二世 (苏格兰)
24 463
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Alexander II" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Alexander II of Scotland
7 896
2Rosyjski (ru)
Александр II (король Шотландии)
264
3Francuski (fr)
Alexandre II (roi d'Écosse)
261
4Niemiecki (de)
Alexander II. (Schottland)
216
5Hiszpański (es)
Alejandro II de Escocia
184
6Włoski (it)
Alessandro II di Scozia
151
7Japoński (ja)
アレグザンダー2世 (スコットランド王)
136
8Chiński (zh)
亚历山大二世 (苏格兰)
127
9Polski (pl)
Aleksander II (król Szkocji)
118
10Turecki (tr)
II. Alaxandair
101
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Alexander II" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Alexander II of Scotland
199
2Niemiecki (de)
Alexander II. (Schottland)
73
3Francuski (fr)
Alexandre II (roi d'Écosse)
72
4Włoski (it)
Alessandro II di Scozia
60
5Niderlandzki (nl)
Alexander II van Schotland
37
6Rosyjski (ru)
Александр II (король Шотландии)
33
7Węgierski (hu)
II. Sándor skót király
25
8Hiszpański (es)
Alejandro II de Escocia
21
9Japoński (ja)
アレグザンダー2世 (スコットランド王)
21
10Portugalski (pt)
Alexandre II da Escócia
21
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Alexander II" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Alexander II of Scotland
2
2Grecki (el)
Αλέξανδρος Β΄ της Σκωτίας
1
3Francuski (fr)
Alexandre II (roi d'Écosse)
1
4Arabski (ar)
ألكسندر الثاني من إسكتلندا
0
5Białoruski (be)
Аляксандр II (кароль Шатландыі)
0
6Bułgarski (bg)
Александър II (Шотландия)
0
7Kataloński (ca)
Alexandre II d'Escòcia
0
8Czeski (cs)
Alexandr II. Skotský
0
9Duński (da)
Alexander 2. af Skotland
0
10Niemiecki (de)
Alexander II. (Schottland)
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Alexander II" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
Alexander II of Scotland
562
2Niemiecki (de)
Alexander II. (Schottland)
258
3Rosyjski (ru)
Александр II (король Шотландии)
212
4Francuski (fr)
Alexandre II (roi d'Écosse)
193
5Serbsko-chorwacki (sh)
Alexander II od Škotske
154
6Włoski (it)
Alessandro II di Scozia
152
7Japoński (ja)
アレグザンダー2世 (スコットランド王)
148
8Niderlandzki (nl)
Alexander II van Schotland
142
9Kataloński (ca)
Alexandre II d'Escòcia
130
10Grecki (el)
Αλέξανδρος Β΄ της Σκωτίας
130
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Estoński:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Estoński:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Estoński:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Estoński:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Estoński:
Globalnie:
Cytowania:
Estoński:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
ألكسندر الثاني من إسكتلندا
beBiałoruski
Аляксандр II (кароль Шатландыі)
bgBułgarski
Александър II (Шотландия)
caKataloński
Alexandre II d'Escòcia
csCzeski
Alexandr II. Skotský
daDuński
Alexander 2. af Skotland
deNiemiecki
Alexander II. (Schottland)
elGrecki
Αλέξανδρος Β΄ της Σκωτίας
enAngielski
Alexander II of Scotland
eoEsperanto
Aleksandro la 2-a (Skotlando)
esHiszpański
Alejandro II de Escocia
etEstoński
Alexander II
euBaskijski
Alexandro II.a Eskoziakoa
faPerski
الکساندر دوم، پادشاه اسکاتلند
fiFiński
Aleksanteri II (Skotlanti)
frFrancuski
Alexandre II (roi d'Écosse)
glGalicyjski
Alexandre II de Escocia
heHebrajski
אלכסנדר השני, מלך סקוטלנד
hiHindi
एलेक्ज़ेंडर २ (स्कॉटलैंड के राजा)
hrChorwacki
Aleksandar II. Škotski
huWęgierski
II. Sándor skót király
hyOrmiański
Ալեքսանդր II (Շոտլանդիայի թագավոր)
idIndonezyjski
Alexander II dari Skotlandia
itWłoski
Alessandro II di Scozia
jaJapoński
アレグザンダー2世 (スコットランド王)
kaGruziński
ალექსანდრე II (შოტლანდია)
koKoreański
알렉산더 2세 (스코틀랜드)
laŁaciński
Alexander II (rex Scotiae)
nlNiderlandzki
Alexander II van Schotland
noNorweski
Aleksander II av Skottland
plPolski
Aleksander II (król Szkocji)
ptPortugalski
Alexandre II da Escócia
roRumuński
Alexandru al II-lea al Scoției
ruRosyjski
Александр II (король Шотландии)
shSerbsko-chorwacki
Alexander II od Škotske
srSerbski
Александар II Шкотски
svSzwedzki
Alexander II av Skottland
trTurecki
II. Alaxandair
ukUkraiński
Олександр II (король Шотландії)
viWietnamski
Alexander II của Scotland
zhChiński
亚历山大二世 (苏格兰)
zhminnanMinnański
Alexander 2-sè (So͘-kat-lân)

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Estoński:
Nr 14353
08.2021
Globalny:
Nr 83967
09.2022

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Estoński:
Nr 1921
08.2021
Globalny:
Nr 827
08.2001

Historia rankingu ZA lokalnego

Historia rankingu ZA globalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W estońskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Ülle Madise, Kongo Demokraatlik Vabariik, Kongo Vabariik, Silvia Ilves, Senegal, Erling Haaland, Ruhnu, Peeter Oja, Heli Jürgenson, Elevandiluurannik.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji